Zrínyi túra - május

Dömötör Judit szavaival élve:

A Szigetvári Várbaráti Kör 2019. május 11.-én ismét megrendezte a Zrínyi-túrát. A verseny során Szigetvár és a Zrínyi család történetével kapcsolatos feladatokat kellet megoldani a csapatoknak. A tíz állomásos verseny során bejártuk Szigetvár nevezetességeit.

Iskolánkat négy csapat képviselte:

• 5 - 6. osztályos csapat: Benked Barbara, Göjtönár Valéria, Naumann Alexandra 6. osztályos és Tóth Attila 5. osztályos tanuló.
  • 6. osztályos csapat: González Kondor, Jasák Dániel, Miklós Dániel és Tarkó Milán.
  • 7. osztályos csapat: Kosaras Evelin, Szőke Bianka, Fejes Máté és Székely Csaba.
  • 8. osztályos csapat: Braun Tamás, Péter Tamás, Simon Levente és Stocker Ádám.

A versenyt szép eredményekkel zártuk:

• Az 5 - 6. osztályos kategóriában:
    • 1. helyezett lett a 6. osztályos csapat és
    • 3. helyezett lett a 5-6. osztályos csapat.
  • A 7-8-9. osztályos kategóriában:
    • 1. helyezett lett a 7. osztályos csapat és
    • 4. lett a  8. osztályos csapat.

Felkészítő tanárok: Domján Szilvia és Dömötör Judit, a munkánkat segítette Aracs Katalin és Miskei Klára.

Gratulálunk sikeres szereplésükhöz és köszönjük felkészítőik munkáját!