Zánka – Ottalvós nyári Erzsébet – tábor

Mint minden évben idén is megrendezésre került június végén az Erzsébet - tábor Zánkán. Az idei évben 18 diák vett részt a programokon két pedagógus kíséretében. A gyerekek a hat nap során napi ötszöri étkezés mellett számos érdekes és tanulságos elfoglaltág közül választhattak. Részt vettek a Hősök napján, különböző koncerteken, érzékenyítő foglalkozásokon. Lézerharcoltak és kiemelkedő aktivitást mutattak a dráma foglalkozáson. Büszkék lehetünk több tanulónkra, akik képviselték iskolánkat a Tábori olimpián és a Ki mit tudon?

  • Recsek János sportban jeleskedett, plank gyakorlat végzésében első helyezést ért el.
  • Kalányos Csenge különdíjas lett szólóének kategóriában a Ki mit tud? –on.

Több gyerek először fürdött a Balatonban, mely nagy öröm volt számukra. Ismeretbővítés szempontjából megtekintették Keszthelyen a Festetics-kastélyt. Sétáltak a kastélyparkban és a kastélyban, valamint megnézték a vadászati kiállítást. A tanulók rengeteg élménnyel, új barátságokkal gazdagodva tértek haza.

  

  

  

  

 

 

 

Szeretettel: Iskolapercek