Vöröskereszt látogatása - 2019. december 13.

Iskolánk Aulájában gyűltünk össze (diákok és minden dolgozó egyaránt). Nagyon sokan voltunk, de sok jó ember kis helyen is elfér.

Hatalmas, díszes karácsonyfa és sok-sok ajándék fogadott itt minket. Gyerkőcök előadták adventi műsoruk, mely főpróba is volt egyben. Énekkarunk gyönyörű énekükkel meghittséget varázsoltak és előkészítették az ajándékozást.

Ez után minden gyermek sorbaállt és minden asztalnál kapott egy kis finomságot ajándéktasakjába. Állíthatom, hogy miután elköszöntünk mosolygós arccal és jó emlékekkel tértünk vissza tantermeinkbe. Ennyi finomság láttán nem volt kérdés, hogy valamilyen apróság elfogasztásra kerül, senki sem bírta ki a meglepetés erejét.

Köszönjük a Vöröskeresztnek, hogy gondolt ránk, azaz diákjainkra!

 
Nagyításhoz kattints a képre!
 
Nagyításhoz kattints a képre!

 

Áldott, Békés Ünnepeket Kívánunk mindenkinek!

Szeretettel: Iskolapercek