Világító adenti kalendárium

Első alkalommal indult Nagydobsza településen a "világító adenti kalendárium" projekt. IKSZT szervezte és lehelt éleletet ebbe az ötletbe, amelyen a mi iskolánk is részt vesz.

A 12-es számot kaptuk, kiválasztottunk egy ablakot, majd megterveztük annak feldíszítését. A feladatban résztvevők nagyon élvezték a "munkát" és egy ízléses és dekoratív ablakkal vártuk a december 12-őt. Fotón alább mutatjuk az eredményt:

Szenteste lesz még feladatunk, akkor az egész településen feldíszített összes kalendáriumi ablak teljes pompályában együtt fogja hírdetni a karácsonyi hangulatot.

Mindenkinek szeretetteljes készülődést kívánunk az ünnepekre! Csaljatok nyugalmat, boldogságot és békességet otthonaitokba Ti is!