Tesco pályázat 12. forduló

Tesco „Ön választ, mi segítünk” pályázati programjának 12. fordulójában iskolánk 3. helyen végzett, mellyel a vállalat 100.000 Ft-tal támogatta programunkat.
Jelen pályázatunkban a tehetséges tanulókra fordítottunk nagyobb gondot. Benned van a lehetőség címmel - a jó tanulók képességeit és kompetenciáit fejlesztettük heti egy alkalommal a csoportos foglalkozásokon. Célunk volt a különórákkal a jobb kompetenciaeredmények elérése matematika, szövegértés és a természettudomány területén, így növelve a diákok esélyegyenlőségét a továbbtanulás során. A pályázat kapcsán lehetőségünk nyílt a tanulás mellett egy tanulmányi kirándulásra is, ahol a diákok tapasztalati úton szereztek információkat a természeti környezetről a Deseda partján.