Természetismereti és biológia versenyeredményeink - Április

A Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti, továbbá a Hermann Ottó Kárpát-medencei Biológia Versenyeken idén is indultak diákjaink. Az idei évben is eredményesek voltunk.

Biológia

Hermann Ottó három fordulós biológia versenyen, idén 7. és 8. osztályos diákjaink indultak. A mádodik, egyben megyei szintű fordulót 2019. április 13-án rendezték meg, amelyből csak a legjobb diák jut tovább az országos döntőbe.

Három diákunk mérettette meg magát: Kosaras Evelin (7. osztály), Stocker Ádám és Péter Tamás (8. osztály). Mindhárman ügyesen szerepeltek. A legeredményesebb Péter Tamás volt, 5. helyen végzett a megyei szintű versenyrészben. 

Felkészítő tanáruk Horváth Róbert volt. 


Balról jobbra: Stocker Ádám, Kosaras Evelin és Péter Tamás
Nagyításhoz kattints a képre!

Természetismeret

A Kaán Károly három fordulós természetismeret versenyen a 6. osztályból Benked Barbara indult. A második, egyben megyei szintű fordulót 2019. április 26-án rendezték meg. Csak az abszolút győztes indulhatott az országos döntőbe.

A megyei rangadón Benked Barbara 3. helyezést ért el. Az előző tanévben is sikeresen szerepelt Barbi!

Felkészítő tanára Horváth Róbert volt. 


Benked Barbara
Nagyításhoz kattints a képre!

Gratulálunk diákjaink sikereihez és köszönjük felkészítő tanáruk munkáját!

Szeretettel: Iskolapercek