Természetismeret és biológia versenyeredményeink - április

A Kaán Károly természetismeret és Hermann Ottó biológia megyei versenyen iskolánk több éve indul . Sok jó eredményünk volt eddig is. Az idei évben azonban kiemelkedő .

Természetismeret

A Kaán Károly három fordulós természetismeret versenyen 5. és 6. osztályosok indulhattak. A második, egyben megyei szintű fordulót 2018. április 13-án rendezték meg. Külön értékelték a két osztályt és csak az abszolút győztes indulhatott az országos döntőben. A megyei rangadón Benked Barbara 2. helyezést ért el az ötödikesek között, mindössze kettő ponttal lemaradva az első helyről.

Benked Barbara Kaán Károly természetismeret versenyen
Benked Barbara
Nagyításhoz kattints a képre!

Biológia

Hermann Ottó három fordulós biológia versenyen, a 7. és a 8. osztályos diákok egyben mérettetettek meg. A mádodik fordulóban 2018. április 14-én 19 fő indult, akik mind válogatott gyerekek a megye minden iskolájából. Nagyobb számban  nyolcadikos diákok voltak. Ennek ellenére, majdnem minden hetedikest és sok nyolcadikost legyőzve Stocker Ádám és Péter Tamás holtversenyben 5. helyezést értek el.

Péter Tamás és Stocker Ádám - Hermann Ottó biológia versenyen
Balról jobbra: Péter Tamás és Stocker Ádám
Nagyításhoz kattints a képre!

Ezúton is gratulál nekik felkészítőjük, továbbá a cikk társszerzője, Horváth Róbert és természetesen mi mindannyian!

Szeretettel: Iskolapercek