Tájékoztatás új munkarendről - 2020.03.15

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Rendkívüli helyzet állt elő, feladataink sem a megszokottak. Mindenkit kérek, hogy hozzáállásával, cselekedeteivel segítse, hogy a tanévet biztonságosan tudjuk folytatni! Segítsük egymást!
Fontos kiemelni, hogy nem szünidőt kaptak a gyerekek, hanem tantermen kívüli oktatást! Ezt többféle módon lehet megvalósítani. Mindannyian azt szeretnénk, ha a tanévet a tanulók továbbhaladásával tudnánk zárni. Ehhez viszont tanulni kell otthon! Most mindenki bizonyíthatja, hogy mennyire fegyelmezett, milyen ügyesen tudja használni az IKT eszközöket, mennyire képes az önálló tanulásra.
Hogy biztosítani tudjuk az otthoni tanulást, a tanulóknak el kell vinnie az iskolából a tankönyveket, felszereléseket. A települések polgármestereivel egyeztetve, megbeszélve a következőket kérjük:
2020.03.16-án hétfőn senki se jöjjön iskolába!
A települések falubuszai kiscsoportban, előre egyeztetett időpontban, falvanként behozzák a tanulókat az iskolába. A szükséges fertőtlenítést biztosítva mindenki elviheti a taneszközeit, de nem tartózkodhat az intézményben, nincs lehetőség beszélgetésre!

A következőket szeretnénk kérni: (legjobb, ha írásban hozzák a gyerekek, vagy elküldik az iskolanagydobsza[at]gmail[dot]com emailcímre)

1. A tanévkezdéskor leadott szülői elérhetőségeket, telefonszámokat (gyerek neve, szülő elérhetősége formában)
  2. A szülők és/vagy tanulók emailcímét, ha van
  3. Van- e a gyerekeknek otthon használható  okostelefonja, PC-je, laptopja, stb.
  4. Kiknek nincs otthon vagy a családban internetje, tehát nem fog tudni kommunikálni, feladatot leadni online módon
Az egyeztetett időpontok: 2020.03.16.
Nemeske-Görösgal 8.00 - 8.15. közt
Istvándi 8.15- 8.30.
Nagydobsza 8.30-9.30.
Merenye-Cegléd 9.30 –tól 2 fordulóval
Pettend alsósok  10.00 körül
Pettend felsősök 11.00 körül
Kistamási 10.30.
Tótszentgyörgy 11.30.
Molvány-Molványhíd  11.45.körül
Kisdobsza 12.00

Kérek mindenkit, hogy figyelje az információkat! A polgármesterekkel kapcsolatban vagyunk!