Szüreti fesztivál diákjaink szemével - 2018. szeptember

Szüreti fesztivált rendeztek 2018. szeptember 22-én Nagydobszán. 

Ezekkel a gondolatokkal emlékeztek vissza diákjaink:

"A felvonulás 14:00-kor kezdődött. A falun egy kisvasúttal vonultunk végig. Több helyen is megálltunk és táncoltunk. A felvonulás után a színpadon a Kórógyi vendégek énekeltek és táncoltak, akik a felvonulásban is részt vettek. Én nagyon jól éreztem magam." - Benked Barbi, 6. osztályos tanuló


Nagyításhoz kattints a képre!

"Láttam lovakat is, táncoltam többször. Sok olyan esemény volt, ami nagyon teszett, fel is sorolom őket: kisvasúton ültem, lovaskocsiztam, táncoltam, jót mulattam." - Neumann Alexandra, 6. osztályos tanuló

  
Nagyításhoz kattints a képre!

"Kisvasutas élményem: Nagyon lassan ment, szőlőkkel volt feldíszítve, valaki azt hitte, hogy ehető. Nagyon jó volt!" - Neumann Alexandra, 6. osztályos tanuló

Úgy gondolom ennél több és hitelesebb információra nincs is szükségünk a cikkhez. Remélem jövőre Te is velünk tartasz!

Szeretettel: Iskolapercek