Sporteredmények - 2018/2019-es tanév

A 2018/2019-es tanévben sok versenyen vettünk részt és sikeresek is voltunk. Legkiemelkedőbb eredményeiket alább olvashatják.

Három szakszövetségi sportágban indultunk:

1. Grundbírkózás:

Az aktuális tanévben a Grundbirkózó Diákolimpia Országos Döntőjét február 23-24.-én rendezték meg Budapesten. Az 1-2. korcsoport versenyzői csapatszinten mérettetnek meg. Iskolánk diákjai a Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskola színeiben versenyzett. Testnevelő, felkészítő: Litkei Csaba, Tomsics István.

Eredményeink:

• 2. korcsoport fiú Országos Döntő IV. helyezés. Csapattagok: Farkas Achilles, Ignácz László, Kalányos Tibor, Lőrincz Martin, Magyar Belián, Márta Levente, Simon Zsolt, Szabó Márió, Zákányi Vilmos.
  • 2. korcsoport lány Országos Döntő III. helyezés. Csapattagok: Brigovácz Barbara, Ignácz Boglárka, Juhász Ramóna, Molnár Leila, Szentpál Lilien, Szentpál Vivien.
  • 1. korcsoport Dél-Dunántúli Döntő I. helyezés: Csapattagok: Bogdán Norbert, Fehér Benett, Fülöp Tamás, Horváth Patrik, Károlyi Márkusz, Kovács Enrikó, Nagy Roland, Szakcsi Áron.

2. Birkózás:

Eredményeink:

• diákolimpia bajnoki cím 2 fő II. helyezés.

3. Labdarúgás:

Körzeti eredmények:

• 3-4 korcsoport fiú/ lány csapatok jól szerepeltek.

Gratulálunk diákjaink eredményes szerepléséhez, továbbá Litkei Csaba és Tomsics István munkájához!