Pályaválasztási kiállítás és szakmabemutató

2023. november 16-án a délelőtti órákban Szigetvárra látogattunk el a 8. osztállyal egy igen izgalmas és tartalmas Pályaválasztási kiállításra és szakmabemutatóra, amelyet a Baranya Vármegyei Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola Sportcsarnokában rendeztek meg. Ide 18 iskola és 8 munkahely jött végül el bemutani a kínálatát.

A gyerekek először bátortalanabbul, aztán már ügyesen kérdezősködtek, barátkoztak. Többen jutottak olyan információkhoz, ami segíthet a családoknak a közös döntésben, hogy merre is haladjon a csemete tovább.

A pályaválasztási kiállítás mellett volt egy szakmaismereti verseny is, ahol a 8.-as osztályunkból alakult csapat lett az első helyezett. Nagyon ügyesen helytálltak a mai napon a gyerekek.

 

  

    

Szeretettel: Iskolapercek