Matematika és magyar versenyeredményeink - április

Matematika

Matematika versenyt rendeztek 5. és 6. évfolyamon tanuló tehetséges diákok számára 2018. április 25-én, Dencsházán.

A mi iskolánkból az 5. évfolyamot Tarkó Milán és Gonzalez-Borobás Jesus Kondor képviselte, akik bravúros helytállásukkal mindketten dobogósok is lettek.

• Tarkó Milán - 1. helyezett
  • Gonzalez-Borobás Jesus Kondor - 3. helyezett

Jutalmul ajándékcsomagot kaptak, melyben hasznos könyvek, íróeszközök is voltak.

A 6. évfolyamból nevezett versenyzőink Szőke Bianka és Székely Csaba is ügyesen szerepelt. Dobogós helyezést idén nem értek el, ellenben felkészítésük és a verseny alatt gazdagabbak lettek a tanultakkal.

Felkészítő tanáruk Aracs Katalin volt.

Szőke Bianka, Székely Csaba, Gonzalez-Borobás Jesus Kondor, Tarkó Milán
Balról jobbra: Szőke Bianka, Székely Csaba, Gonzalez-Borobás Jesus Kondor, Tarkó Milán

Magyar

Szépkiejtési és helyesírási versenyt rendeztek 2018. április 24-én, Szentlászlón. Alsós évfolyamainkból két diák indult.

• A harmadik osztályból Vass Barbara nagyon ügyes szerepléssel a szépkiejtési versenyen 3. helyezést ért el. Felkészítő tanára Varga Viktória volt.
  • A második osztályból Herceg Enikő a helyesírási versenyen ügyesen szerepelt. Felkészítő tanára Márkusné Farkas Mária volt.

Vass Barbara és Herceg Enikő
Balról jobbra: Vass Barbara és Herceg Enikő

Gratulálunk minden kedves versenyzőnek és felkészítő tanáraiknak egyaránt!