Informatika verseny - február

Informatika verseny - 3. helyezés

A Pécsi Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája informatika versenyt hírdetett általános iskolások számára. A 7-8. évfolyamos diákok közül 3 fős csapatokat vártak.

Iskolánkat 7. osztályos diákjaink képviselték:

  • Jandó Barbara,
  • Neumann Alexandra és
  • Laczkó Dániel.

Az első körben prezentációt készítettek, amely témája adott volt: Társam a mobiltelefon.

A második megmérettetésre beutaztunk Szigetvárra, melynek időpontja 2020. február 04. volt. A házigazda gyakorlati és elméleti feladatokat adott mind a 6 csapatnak, akik a versenyen megjelentek. Diákjaink nagyon élvezték a feladatokat, mosolyogva, pozitívan és lelkesen érkeztek meg a fogadóterembe. Elmesélték élményeik és vártuk az eredményhirdetést.

Nagy boldogsággal töltött el bennünket, mikor megtudtuk, hogy 3. helyen végeztünk és apróbb ajándékokkal leptek meg minket. Kivirulva és büszkén tértünk haza.

Felkészítő tanáruk Tratnyek Gabriella volt.


Balról jobbra: Jandó Barbara, Laczkó Dániel, Neumann Alexandra
Nagyításhoz kattints a képre!

Gratulálunk sikeres szereplésükhöz!

Szeretettel: Iskolapercek