Humán- és reál tárgyi versenyeredményeink - május

Ebben a hónapban is számos versenyre jutottak el diákjaink, ahol tudásukról számot adhattak. A tanulásba fektetett idejük, most is meghozta gyümölcsét.

Matematika

Körzeti matematika versenyen három alsós diákunk indult, melyet 2018.05.14-én rendeztek meg Kétújfaluban.

• Tóth Balázs (3. osztály) – III. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Varga Viktória.
  • Pálfi Kitti (2. osztály) – helyezést nem ért el. Felkészítő tanára: Márkusné Farkas Mária.
  • Szabó Zsófi (4. osztály) - helyezést nem ért el. Felkészítő tanára: Güldner Gábor.

Magyar nyelv és szövegértés

Kistérségi területi magyar nyelv és szövegértési tanulmányi versenyen három felsős diákunk indult, melyet 2018.05.15-én rendeztek meg Kétújfaluban.

• Benked Barbara (5. osztály) – II. helyezést ért el.
  • Csokona Laura (7. osztály) – III. helyezést ért el.
  • Kosaras Evelin (6. osztály) – helyezést nem ért el.

Felkészítő tanáruk Litkeiné Klonfár Ilona volt.

Benked Barbara, Kistérségi területi magyar nyelv és szövegértési tanulmányi verseny, 2. hely Csokona Laura, Kistérségi területi magyar nyelv és szövegértési tanulmányi verseny, 3. hely
Balról jobbra: Benked Barbara és Csokona Laura

Népdaléneklés

Kistérségi népdaléneklési versenyen négy diákunk indult, melyet 2018.05.15-én rendeztek meg Szigetváron.

• Szabó Zsófi (4. osztály) – III. helyezést ért el.
  • Juhász Ramóna (3. osztály) – helyezést nem ért el.
  • Fejes Máté (6. osztály) - helyezést nem ért el.
  • Vukman Rita (8. osztály) - helyezést nem ért el.

Felkészítő tanáruk Aracs Katalin volt.

Szabó Zsófi, Kistérségi népdaléneklési verseny - 3. hely
Szabó Zsófi

Szavalás

Zselic hangjai szavalóversenyen 4 diákunk indult, ahol korcsoportonként mérettették meg magukat diákjaink 2018.05.18-án, Mozsgón.

• Herceg Enikő (2. osztály) – I. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Márkusné Farkas Mária.
  • Fejes Máté (6. osztály) – II. helyezést ért el. Felkészítő tanára: Litkeiné Klonfár Ilona.
  • Károlyi Luca (2. osztály) - helyezést nem ért el. Felkészítő tanára: Márkusné Farkas Mária.
  • Bogdán Máté (4. osztály) - helyezést nem ért el. Felkészítő tanára: Krautnerné Kalász Valéria.

Herceg Enikő, Zselic hangjai szavalóverseny - 1 hely Fejes Máté, Zselic hangjai szavalóverseny, 2. hely
Balról jobbra: Herceg Enikő és Fejes Máté

Gratulálunk sikereikhez!