Erzsébet ottalvós tábor – Zánka 2021.

Idén harmadik alkalommal pályáztunk sikeresen a zánkai ottalvós Erzsébet táborba. 20 diák és 2 pedagógus töltött el hat napot a Balaton partján. Az ötödik turnusban résztvevő 3000 tanuló számára a szervezők nagyon színes, változatos programokat kínáltak. 70 különböző program közül lehetett választani, melyek között kötelező elem volt egy prevenciós, egy digitális és egy tudományos foglalkozáson való részvétel. Emellett szabadon válogathattak érdeklődési körüknek megfelelően a résztvevő csoportok, így mi diákjaink sárkányhajóztak, megismerkedtek a mindennapi hősök és a cirkuszi mutatványosok életével és munkájával, ezen tevékenységeket maguk is kipróbálhatták. Részt vettek kutyás bemutatón, élő koncerten, volt tábortűz, disco, éjszakai szellemvadászat, tűzijáték. A hét zárásaként hazafelé a Balaton északi partján kirándultunk. Kitartóbb tanulóink meghódították a Kisfaludy kilátót Badacsonyban. A gyerekek rengeteg új ismerettel és élménnyel gazdagodva tértek haza.


Nagyításhoz kattints a képre!

  
Nagyításhoz kattints a képre!

 
Nagyításhoz kattints a képre!

Szeretettel: Iskolapercek