Cigány népismereti vetélkedő - április

Dömötör Judit szavaival élve: 

A Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola, a Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft., valamint a Nemzetiségi-Roma Módszertani, Oktatási és Kulturális Központ országos Cigány népismereti vetélkedőt hirdet általános iskolásoknak és tanodásoknak a Cigányság világnapja és a Gandhi Gimnázium alapításának 25. évfordulója alkalmából. A vetélkedő témaköre: cigány/roma mesevilág volt.  A részvétel előfeltétele egy mese vagy meserészlet előadásáról készült kisfilm és egy rajz beküldése. Iskolánk csapata ismét bejutott a döntőbe.  

A versenyre 2019. április 11.-én került sor. Az iskolánkat egy 4 fős csapattal képviselte.

A csapat tagjai:

  • Jandó Barbara (6. osztály),
  • Kosaras Evelin (7. osztály),
  • Szőke Bianka (7. osztály),
  • Fejes Máté (7. osztály) .

A csapat a középmezőnyben végzett.

Felkészítő tanár Dömötör Judit volt.

 
Balról jobbra: Szőke Bianka, Jandó Barbara, Fejes Máté és Kosaras Evelin
Nagyításhoz kattints a képre!

Gratulálunk sikeres szereplésükhöz és köszönjük felkészítő tanáruk munkáját!

Szeretettel: Iskolapercek