Bejelentés új munkarendről

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. március 16-ától a gyerekek nem látogathatják az iskolát. Tantermen kívüli, digitális oktatással folytatjuk a 2019/2020-as tanévet. A megjelenő rendeleteket, utasításokat figyelembe véve fogjuk folytatni az oktatást. Minden programunkat határozatlan időre el kell halasztani, le kell mondani. A tanév teljesítéséhez otthoni tanulásra, házi feladatok elkészítésére, beküldésére, egyéb feladatok on-line/ digitális eszközzel történő leadására lesz szükség.
Kérem, hogy együttműködésükkel, hozzáállásukkal segítsék majd munkánkat! Figyeljék az e-napló bejegyzéseit, az osztályok zárt facebook csoportjaiban az osztályfőnökök bejegyzéseit és iskolánk honlapján (www.nagydobszaiskola.hu) közzétett üzeneteket! 
Megijedni nem kell! Mindenkinek segítünk, ha problémát jelent ez az oktatási forma és módszer.
Közösen, gyermekeink érdekében dolgozzunk együtt, segítsük egymást!

Miskei Klára
Tagintézmény-vezető