Kicsik vagyunk Muzsikálunk koncert

A zene világnapja alkalmából a "Kicsik vagyunk Muzsikálunk" koncertet 2018. október 03.-án, 18:00-kor rendeztèk meg Szigetváron a Vigadóban.

A hangverseny szervezői a Szigetvári Zeneiskola két tanára Tölgyesi Rita és Gersy Károly voltak.

Nagyításhoz kattints a képre!

A Kis Szívhúrosok zenekar kísérte a környék általános iskoláinak kórusaiból és óvodásokból alkotott éneklő ifjúságot. 160-an voltunk a színpadon, zsúfolásig megtelt a Vigadó. Dr. Vass Pèter Szigetvár polgármestere köszöntötte az egybegyűlteket.
18 ismert népdalt hangszereltek, s adtunk elő. Lesz folytatása 2018. december 16.-án Adventkor. Virágcsokorral köszönték meg a felkèszítő tanárok munkáját.  (Aracs Katalin, felkészítő tanár)

A gyerekek élvezték a közös munkát, név szerint:

• Vass Barbara - 4. osztály
  • Gonzalez-Borobás Genesis Manatial - 5. osztály
  • Szabó Zsófia - 5. osztály
  • Jandó Barbara - 6. osztály
  • Fejes Máté - 7. osztály
  • Fido Noémi - 7. osztály
  • Kosaras Evelin - 7. osztály
  • Lakatos Dzsenifer - 7. osztály
  • Lakatos Ramóna - 7. osztály
  • Nagy Anita - 7. osztály
  • Szőke Bianka - 7. osztály
  • Tischler Mercédesz - 8. osztály

Nagyításhoz kattints a képre!

Gratulálunk diákjaink sikeres szerepléséhez és felkészítő tanáruk áldozatos munkájához!

Szeretettel: Iskolapercek